Klub Pomagania i Niemarnowania to społeczna inicjatywa, mająca na celu wsparcie ważnego aspektu, jakim jest marnowanie jedzenia na stołówkach szkolnych. Jak pokazują badania, dzieje się to na różnych poziomach, począwszy od zamówień produktów, przez przygotowywanie posiłków, na ich wydawaniu kończąc. Marka Winiary do kilku lat wspiera konsumentów w zakresie niemarnowania jedzenia, dlatego też naturalnym było rozszerzenie działań o obszar stołówek szkolnych. Teraz, dzięki zaangażowaniu konsumentów działanie przełoży się na realne korzyści. To Uczestnicy naszego programu są częścią inicjatywy, decydentami wsparcia. Dodatkowo, działanie społeczne wsparte jest loterią promocyjną, dającą szansę na grę o atrakcyjne nagrody.

Aby wziąć w niej udział należy założyć konto na stronie www.klub.winiary.pl. Za zarejestrowane dowody zakupu z produktami Winiary, uczestnik otrzymuje losy w loterii. Klubowicze mają szansę wygrać 50 zł, 1000 zł, nagrodę rzeczową (z kategorii elektronika, AGD, gastronomia). Za zakup produktów promocyjnych Klubowicz otrzymuje również punkty, które może przekazać na wsparcie szkolnych stołówek w walce z marnowaniem żywności. Co miesiąc 5 szkół zgłoszonych do programu pod tą samą nazwą zostaje wyłonionych do nagrody o wartości ponad 25 000 zł!

Unique One odpowiada za koncept kreatywny, strategię działania, mechanikę loterii i programu społecznego, materiały POS dla szkół, ich rekrutację oraz stronę internetową Klubu.

Loteria. Winiary. Unique one.