Ruszyła kampania wizerunkowej pod hasłem „ALE smaczne! ZAKŁAD?”. Projekt ma na celu wzrost świadomości i widoczności marki, której główną misją jest rozkochać konsumentów w produktach roślinnych od pierwszego kęsa.

Działaniem sprzedażowym wspierającym kampanię we wrześniu jest akcja w sieci Carrefour polegająca na przyznaniu Uczestnikom zwrotu środków za zakup produktu promocyjnego Garden Gourmet, jeśli produkt nie spełnił ich oczekiwań. Okres promocyjny trwa od 15 września do 15 października 2023 r lub do wyczerpania puli zwrotów. Aby wziąć udział w akcji należy zakupić produkt promocyjny w sklepie sieci Carrefour i wysłać MMS-em pod nr 900009 (0,62 zł z VAT) zdjęcie/skan dowodu zakupu. Następnie należy wypełnić formularz zawierający oświadczenie uczestnika oraz ankietę satysfakcji z zakupionego produktu. Zwrot pieniędzy za zakup produktu promocyjnego Uczestnik otrzymuje w formie przelewu.

Organizator przewidział w akcji 2500 zwrotów. Liczbę wykorzystanych zwrotów można sprawdzić na www.uniqueone.pl/regulaminy.

Agencja UNIQUE ONE odpowiedzialna jest za: koncept kreatywny kampanii, hasło projekty graficzne, wsparcie w miejscu sprzedaży, jak również organizację i obsługę akcji promocyjnej.