Project Manager (Account Executive)

Opis stanowiska
Jeśli chcesz prowadzić duże projekty dla znanych międzynarodowych klientów, tworzyć i wdrażać strategie promocyjne marek, współdziałać z działem kreacji i produkcji, nie boisz się wyzwań i jesteś osobą kreatywną to to stanowisko jest dla Ciebie.

Wymagania

  • Co najmniej 3 letnie doświadczenie w zarządzaniu projektami – promocje konsumenckie i programy lojalnościowe, projekty interaktywne będą dodatkowym atutem
  • Wyższe wykształcenie (preferowane kierunki Zarządzanie i Marketing)
  • Zdolności Organizacyjne
  • Znajomość jezyka angielskiego
  • Otwartość na nowe i ciekawe projekty
  • Zdolność szybkiego uczenia się
  • Nieprzebrane pokłady humoru
  • Wysoka kultura osobista
  • Prawo jazdy

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • Możliwość rozwoju personalnego
  • Szkolenia
  • Ciekawe projekty
  • Przyjazną atmosferę pracy

Prześlij swoje CV e-mailem na rekrutacja@uniqueone.pl

W ofercie prosimy o zamieszczenie następującego zapisu: "Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych przez Unique One sp. z o.o.". (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97r. o Ochronie Danych osobowych, Dz.U.Nr 133 Poz. 883)