Młodszy specjalista ds. wsparcia akcji promocyjnych

Opis stanowiska

  • Obsługa laureatów loterii i konkursów
  • Pakowanie i wysyłanie nagród w danej akcji promocyjnej
  • Tworzenie dokumentacji i nadzór nad bazą danych
  • Dodatkowe prace wskazane przez Helpdesk Supervisiora

Wymagania

  • Komunikatywność
  • Pozytywne nastawienie do świata
  • Wysoka kultura osobista
  • Dokładność i sumienność w realizacji obowiązków
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Studenci mile widziani

Oferujemy:

  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • Zdobycie doświadczenia w pracy z dużymi markami
  • Przyjazną atmosferę w pracy
  • Pracę w formie hybrydowej w trakcie trwania stanu epidemii

Jeśli spodobało Ci się ogłoszenie i chcesz do nas dołączyć, prześlij swoje CV na adres rekrutacja@uniqueone.pl

W ofercie prosimy o zamieszczenie następującego zapisu: "Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych przez Unique One sp. z o.o.". (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97r. o Ochronie Danych osobowych, Dz.U.Nr 133 Poz. 883)